BMW K 1300 GT
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW K 1300 GT 2011
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 80 mm |
| Takt | 64.3 mm |
| Snaga motora | 160 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 135 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Pomak | 1293 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Dužina | 2318 mm |
| Širina | 965 mm |
| Visina | 1438 mm |
| Međuosovinski razmak | 1572 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 255 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 288 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 24 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW K 1300 GT
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW K 1300 GT Историја
BMW K 1300 GT 2010

160 ХП
1293 цц
255 кг
882.718 RSDавг. тржишна цена
BMW K 1300 GT 2009

160 ХП
1293 цц
255 кг
907.549 RSDавг. тржишна цена
ФАК BMW K 1300 GT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW K 1300 GT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW K 1300 GT s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 7.410 USD uz prosječnu kilometražu od 47.730 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW K 1300 GT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW K 1300 GT?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala BMW K 1300 GT.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW K 1300 GT? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2011, stabilnost cijene motocikla BMW K 1300 GT bila je normalna u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW K 1300 GT?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom BMW K 1300 GT. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW K 1300 GT Слике
Извор: 1000PS


























